Értékeinket és eredményeinket meg kell védeni!
Nógrádi Keresztény délutánon beszélhettem Balassagyarmaton Harrach Péter és Gaal Gergely társaságában, a megyei és a városi KDNP szervezet, valamint Balla Mihály képviselőtársam meghívására.
Köszönjük a tartalmas beszélgetést!
Hajrá, Nógrád, hajrá, Balla Mihály!
/posztok.hu


Október 23-án óriási tömeg gyűlt össze a Békemeneten.
Együtt erő vagyunk, szerteszét gyöngeség!
Megvan a 60. is! Andocsra is megérkezett az új falubusz!
A képen az látható, hogy Szabó Tímea országgyűlési képviselő miniszteri kinevezésére vár a Városháza parkban👍



️