Ma 21 éve, 2004. december 5-én volt a kettős magyar állampolgárságról szóló népszavazás. Az akkor hatalmon lévő balliberális oldal elárulta saját nemzetét és a nemzet egysége, a külhoni magyarok ellen kampányolt.
Láttuk, hogy a nemzetközi politikát nem érdekli a külhoni magyarok ügye. Csak magunkra számíthatunk, a külhoni magyarok csak ránk és saját magukra számíthatnak, nem a brüsszeli emberekre. A nemzetért dolgozunk!
Adventi összejövetelre hívtam választókerületem polgármestereit, hogy egy kicsit együtt lehessünk az ünnepek előtt, és személyesen is megköszönjem az egész éves munkájukat és a kölcsönös, sikeres…
Tegnap délután Tatán jártam, a Kisvárosok Szövetségének közgyűlésén és konferenciáján, ahol bemutattam a Versenyképes Járások Programot. Tartalmas, előremutató beszélgetések zajlottak.
A Tatabányai Szent Borbála Kórházban tovább folytatódtak a fejlesztések, amelyekkel még korszerűbbé és kényelmesebbé váltak a betegellátó terek. Megújultak többek között a műtők, a folyosók és a…