Ha nemzeti kormány van, akkor nem megyünk háborúba és nem küldünk pénzt. Ha Tisza vagy DK kormány van, akkor pénzzel és döntéssel is beállunk a háborúpárti sorba.
Mi nem akarjuk ezt a háborút, nem akarjuk magunkra húzni, nem akarunk egy szövetségesi rendszerben lenni a háborúzó felekkel!
/posztok.hu
️
Ezúttal azt panaszolta, hogy túl sok a kórházi ágy Magyarországon, és ezt ők majd kormányon megváltoztatnák.
És még…



A migrációval behozott antiszemitizmus és a radikális baloldal egymásra találtak Európában.