Az első helyezett Tamás Csaba, Farkaslaka képviselője a vándorszablyával (k), mellette a második György Mátyás Zsolt, Sepsiszentgyörgy (b) és a harmadik helyezett Csiki Árpád, Sepsiszentkirály képviselője (j) a Nemzeti Vágta székelyföldi előfutama, a tizenegyedik alkalommal megrendezett Székely Vágta eredményhirdetésén a Maksa községhez tartozó Óriáspince-tetőn 2022. június 19-én.
️ÚJRAÉLESZTETTEK EGY FUTÓT MOZGÁS ÉJSZAKÁJÁN️ Éppen a rendezvényt biztosító mentőtől pár méterre esett össze a Mozgás Éjszakáján egy 55 év körüli férfi. Bajtársaink azonnal megvizsgálták a beteget, aki…
„Orbán Viktorbejött az öltözőbe, és személyesen gratulált a válogatottnak az elmúlt hetek sikereihez. Megtisztelő minden játékosnak azt hallani az ország első emberétől, hogy a magyarok milyen sokáig…