A tegnapi ülésen valódi válasz helyett csak személyeskedésre és terelésre futotta miniszterelnök úrtól.
Mi viszont pontot fogunk tenni az ügy végére.
Tisztelt Melléthei-Barna Márton Képviselő Úr!
A mai vitában engem hazugsággal vádolt.
Ma este Füssy Angéla pedig egy pendrive-ot adott át a veszprémi rendőrkapitányságon, ami egyértelműen bizonyítani fogja, hogy amit ma állítottam az igaz volt.
De míg a dominók végigdőlnek, kérem hívja fel sógorát és kérjen tőle őszinte beismerő vallomást. Szerintem sokáig fent lesz ma este. Ahogyan Litresits András ügyvéd úr is.
Még valami: az ön másik sógora tegnap az olasz maffiáról és annak módszereiről beszélt. Ma pedig abba is betekintést nyerhettünk önök ezt hogyan alkalmazzák a gyakorlatban.
Bízom benne hamarosan újra találkozunk az Országgyűlésben.
Tisztelettel,
Panyi Miklós
/posztok.hu







️