Jakabék.....
Elesettnek, nyomorultnak, áldozatnak lenni nem szép és nemes állapot, amit, mint egy festményt csodálni kell, hanem csúf és elborzasztó, amitől minél előbb szabadulni érdemes. Követendő példaként pedig soha nem szabad magunk elé állítani, mert ezzel a közösségünket tehetjük tönkre. - Békés Bence írása.
Jakabék.....
Még szerencse, hogy nem pályaválasztási tanácsokat akar adni.
️ Neki is hogy bejött.
Nézd meg, ma mit rejt az adventi kalendáriumunk! 
https://777blog.hu/adventinaptar/
Olvastatok erről a F.O.S (függetlenobjektívsajtó)-ban?
☝️Ami a nyugati és a dollársajtó híradásaiból kimaradt!
️
👉Német gazdák gigatüntetése 2023.12.18-án!
🫵…
The new migration pact will have to…
Migránsok letépték a mikulás ruhát egy férfiról és azt ordítozták, hogy ez a mi országunk! Németországban!
A balos sajtó eddig hallgatott róla, de kiderült, hogy a német Kassel városában egészen…
Szóval a Bryan Adams drága-írja a FOS.
4X átadni a Lánchidat 4 bulival, kb 30 fellépővel, technikával mennyi volt a budapestiek zsebéből?
Jó reggelt!
Ferenc már bekapkofott és jóllakott..
Anglia
Lordok háza
2023
Varázslatos Kékestető!
Varázslatos havas este Kékestetőről most!
️
: Demecs Norbi túrái