Végig se olvastuk a böfögését, mert felesleges. Hargitai Miklós, a népszava liberális, baloldali propagandistája, aki naponta hazudozik és orbánozik, a következőt merte leírni a Népszavában: Nem Baranyival volt gond. El kell tudni különíteni az újságírót a kormánypropagand...
Mit képzel?
/posztok.hu








