Járja a vidéket a hülyegyerek. És most játssza tovább a vidéki srácot...pedig csak egy bunkó gazember, akinek semmi köze nincs a vidékhez, csak arcoskodik és kész. Legújabb videójában pedig elmeséli, hogy neki a disznószarszag=boldog gyermekévek. Ez már a legalja tényleg, ím...