Amikor baj van, akkor a terheket a nagy cégeknek is viselniük kell – mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Kossuth Rádiónak adott interjújában. A teljes beszélgetést itt hallgathatja meg: https://cutt.…
Azt se felejtsük el, hogy ahogy visszajön a baloldal a hatalomba, újra el fog szabadulni a rezsidémon!

/posztok.hu








