Óriási összegeket kell visszafizetnie Jászberénynek, mivel a jobbikos Budai Lóránt-féle városvezetés nem fejezett be határidőre egy kiemelt projektet. A fideszes ellenzék feljelentést tett hűtlen kezelés megalapozott gyanúja miatt, a polgármester a kormányra mutogat. Október köz...
Első pillanattól kezdve irritáló volt számunkra...
/posztok.hu








