Egy dolgot tudomásul kell venni.
Magyarországon élnek a magyarok és élnek az európai liberálisok, azoknak a generacióknak a leszármazotai akik a Mohácsi vész után lettek betelepitve. Magyarország társadalma kettészakadt. Magyarország nem egy egységes ország.

Győzött a liberalizmus. Ma több a liberális érzelmű mint a magyar érzelmű Magyarországon. Sikerült elérniük azt, hogy megosszák a társadalmat. Minden megosztott társadalmat a gyűlölet és harag vezérel. A liberálisok gyűlölik azokat akik nem úgy gondolkodnak mint ők maguk.

Ha bárki azt hiszi, hogy a liberalizmusból van kiút azt el kell hogy keserítsem. Az alfa generáció csak most jön. 90% liberális lesz az alfáknak.
Magyarországnak vége, ide nem érdemes jövőt tervezni, mert itt káosz, anarchia, elszegényedés, háború, migráció, romló közbiztonság és pusztulás lesz.
A liberalizmus el fogja pusztítani Magyarországot és az összes nemzetállamot.

A Tisza Párt alkotmányos szinten korlátozná a miniszterelnöki ciklusok számát, egy ember maximum csak nyolc évig tölthetné be a pozíciót. Bár a tiszás alaptörvény-módosító javaslat ezen része…

A Főpolgármesteri Hivatal levelet kapott a Pénzügyminisztériumtól, amelyben Budapest pénzügyi helyzetéről érdeklődtek. „Ez szürreális, de tényleg hatalmas előrelépés, 2019 óta nem volt példa arra,…

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye