A MINIszterelnök a NER-es korrupció ellen beszél. Érdekes, 16 évből 14 évet a MINIszterelnök a NER-ben élvezte az előnyöket. 





Most beszéltünk amerikai magyarokkal: kijelentették, hogy addig nem jönnek haza, még látogatóba sem, amíg Poloska a MINIszterelnök
/posztok.hu






