A MINIszterelnök terel a színházzal a facebookon, eteti a híveit, közben a háttérben hozzák a rosszabbnál rosszabb döntéseket: GMO, alaptörvénymódosítások, stb.
Ezt jó ha tudják a Tiszások is!
Özönlenek a tiszás cégek, éttermek a [email protected] -ra! Köszönjük! Nagyon nagyok vagytok! Az első cikk már meg is született a témából! Megvan, hova nem járunk! Küldjetek tiszás cukrászdákat is, hogy oda se menjünk! 
/posztok.hu








Ruff Bálint megkapta a kormány egyik legfontosabb posztját.
