Egyre több helyről halljuk, hogy a normális, nemzetben gondolkodó embereknek elegük van a tiszás uszításból és abból, hogy egy semmiből jövő, sehova nem tar ...
Nagyszerű mozgalom! Támogatjuk!
Görgess tovább!
„Minden héten egy fideszest előveszek, és módszeresen kicsinálok, tönkreteszek”
Ukrajnában egyre többen hívják fel a figyelmet arra, hogy a mozgósítás körüli radikális elképzelések magát az ország működését sodorhatják veszélybe. Eközben a valóságtól elszakadva, Kijevben újabb…