Tisztelt Hír Tv Vezetés! Ki felel azért, amit Önök csinálnak? Miért hívják be kampányhajrában Trencsénit? Csak a nézettségért? Oké! De ő one man showt tart ...
Miért kell ezt????????
Görgess tovább!
Botrány! Az ostoba Hír Tv behívta Trencsénit a Kommentbe!!! Kampányhajrában ezt behívni??? Direkt dolgozik az ellenzék kezére a Hír tv????
A miniszterelnök az Európai Tanács ülésének szünetében adott rövid helyzetjelentést, amelyet a közösségi médiában is közzétett. Orbán Viktor továbbra sem hajlandó engedni a nyomásgyakorlásnak. „…