„Hallod-e, te Vatikán! Nem szégyelled magad, hogy a karmelita kommunikációs gépezetének engedelmeskedve akkor választasz pápát, amikor én, én meg ÉN és az a ...
PestiSrácok.hu pinned «Egy gyűlölködővel kevesebb Sajnálom. Fletó igazi kocsmai haver lehetett volna, ha nem kezd el politizálni. Jókat lehetett volna vele beszélgetni a boros pultnál, sőt egyes…