Ma van a nemzeti konzultáció kitöltésének határideje.
Ha még nem tetted, töltsd ki te is!✍️


“Magyarország STABIL, EU-s ország, az is marad, nagyszerűen jut el a keleti piacokhoz, és a LEGTÖBBET nyeri az egész világon a beruházásokból.”
️ Ezt a litván befektetési ügynökség vezetője mondta rólunk.
/posztok.hu






Ma éjfélig lehet kitölteni a nemzeti konzultációt.
️ Ha még nem tetted, töltsd ki te is! 
