Úton egy újabb diplomáciatörténeti esemény felé. A marrakeshi tankolás után, ha minden jól megy, néhány óra múlva Sierra Leonéban landolunk, ahol még soha nem járt magyar külügyminiszter.
Nagy…
Amerika, Amerika, Amerika
Telex, majdnem 10 perc.
Préselnek minket, bele akarnak nyomni ebbe a konfliktusba, de mi békepártiak maradunk.
️
Úton egy újabb diplomáciatörténeti esemény felé. A marrakeshi tankolás után, ha minden jól megy, néhány óra múlva Sierra Leonéban landolunk, ahol még soha nem járt magyar külügyminiszter.
Nagy…
A nyugati politikusoknak kiemelten fontos, hogy az lmbtq-propaganda szabadon terjedhessen a gyermekek között.
Mi azonban azt mondjuk, szó sem lehet róla, akármilyen eljárást indítanak is ellenünk.
Talán…
Mi ki fogunk állni a kárpátaljai magyarokért, ki fogunk állni a jogaikért.
Megérkeztek a Tarsolylemezek Szentendrére!
Tavaly júniusban a Múzeumok Éjszakáján nyithattam meg a Nemzeti Múzeumban Tarsolylemezek – A honfoglaló elit kincsei című, rendkívüli tárlatot.
A kiállítás…
A legfontosabb
a magyarok békéje és biztonsága!

Kékcséről is üzenjük a világnak: LEGYEN BÉKE!
🤝 Ma nyílt meg Szigetszentmiklóson a Shell cseppfolyósított földgázt (LNG) kínáló töltőállomása, melyet az olajvállalat a térségben elsőként Magyarországon épített fel. 
️ A megnyitó ünnepségen…
Dr. Angelo Farrugia, a máltai házelnök a szívemből szólt a tárgyaláson, amikor azt hangsúlyozta, hogy a béke érdekében fenn kell tartani a kommunikációs csatornákat, mert ezeknek az elzárása a béke…
Nacsa Lőrinc: A baloldal politikai zsarolást alkalmaz, aminek az a célja, hogy meggyengítsék a nemzeti kormányt, és rábírják a békepárti álláspontján való változtatásra
Nekünk, magyaroknak szükségünk van a hazánkra, mert a haza véd meg bennünket minden bajtól és veszélytől.
- Orbán Viktor -