A labdarúgó vb kapcsán annyian akarnak kiállni ilyen vagy olyan csoportok mellett, hogy az ember csak kapkodja a fejét.
Néha nem is egyértelmű, hogy egyes csapatok focizni vagy demonstrálni érkeztek Katarba.
Szerintem nem jó politkai, ideológiai kérdéseket a pályára vinni.
Ne legyenek illúzióink, itt ugyanis valójában politikai ügyről van szó, csak másképp próbálják csomagolni.
Különösen fájó amikor sztárfutballisták, akik a teljesítményük alapján megérdemelten példaképek, hasznos idiótaként – már elnézést – viselkednek ezekben a folyamatokban.
A Belgium-Marokkó (0-2) meccs kapcsán is szeretném a sportot mindentől elválasztani, és gratulálok a marokkói válogatottnak!
Ugyanakkor, ha már vannak olyanok, akik mindenképpen foglalkozni akarnak mindennel, és felvállalták, hogy néhány látványos és egyben teljesen haszontalan gesztussal megoldják a világ összes problémáját, akkor ezek az emberek talán foglalkozhatnának egy kicsit a bennünket érintő kihívásokkal.
A meccs után marokkói bevándorlók gyújtogattak, rongáltak, rendőröket támadtak meg, autókat borítottak fel Brüsszelben. 100 rendőr avatkozott közbe könnygázzal és vízágyúkkal.
A bevándorlók egy újságírót és egy operatőrt is megtámadtak. (Sajtószabadság, hahó, Brüsszel, csak ki kell menni az utcára és szétnézni…)
Belgiumban a marokkói bevándorlók száma 600.000-800.000 közötti, a 18 éven aluliaknál a marokkóiak aránya közelíti a 10 százalékot.
Egyébbként Hollandia három városában, Hágában, Rotterdamban és Amszterdamban is balhéztak a meccs után a marokkói bevándorlók.
Látjuk, hogy jól működik a multikulturális együttélés, a bevándorlók szépen beilleszkedtek, és tiszteletben tartják a fogadó ország törvényeit.
A magyar külpolitika alapvetése, hogy mi tiszteletben tartjuk mások döntéseit.
Így bár látjuk, hogy számos nyugat-európai ország bevándorlóországgá kíván változni, és ez a folyamat visszafordíthatatlanul zajlik, mi ezt tiszteletben tartjuk, ha ezt akarják, csinálják.
Csak annyit kérünk, tartsák tiszteletben, hogy Magyarország más utat választott.
Mi nem szeretnék azt átélni, hogy ha a magyar csapat kikap egy afrikai válogatottól, akkor bevándorlók „örömükben” felgyújtják Budapestet. Tudom, hogy nehéz velünk, furcsa vágyaink vannak meg minden, de mi ebből kimaradnánk, kellő tisztelettel.

A határ akkor jó, ha nem elválaszt, hanem összeköt, nem elválasztja, hanem összeköti annak két oldalán élő közösségeket.

Annak érdekében, hogy ez így legyen, magyar és román szakértők kidolgozták a…

Coming soon!

️A spanyol-belga-magyar EU-elnökségi trió már kopogtat az ajtón, ezért ma hivatalomban fogadtam Pascual Navarro spanyol EU-ügyekért felelős államtitkárt, hogy egyeztessünk jövőbeli…

A baloldal a guruló dollárok ügyében hazudozik és lebukott. Nézd meg miért!

Több mint 5️⃣3️⃣0️⃣0️⃣ milliárd forintot fordítunk az agrárium támogatására
A magyar gazdákműködése garantáltan és biztonsággal finanszírozott 2️⃣0️⃣2️⃣7️⃣-ig

Nekünk a magyar emberek biztonsága az első!
Energia-veszélyhelyzeti operatív törzs ülésén is ezzel foglalkozunk, holnaptól már az új energetikai miniszter, Lantos Csaba vezetésével.

Az idegen érdekeket a magyarokkal szemben gátlástalanul kiszolgáló baloldali követelésekre csak azt válaszoljuk, hogy mi magyarok vagyunk, és nem hülyék.

Hiába áll elénk a teljes baloldal, Brüsszel és…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média