Még van idő 19 óráig! A tét még sosem volt ilyen nagy: háború vagy béke, építkezés vagy rombolás, előre vagy hátra. Aki a Fideszre szavaz, a békére szavaz!
Mindenkire szükségünk van ahhoz, hogy megvédjük az elmúlt évek eredményeit! Rég volt ekkora a tét, mindannyiukat arra kérem, hogy ha még nem tették meg, menjenek el szavazni!
Egy óránk maradt, hogy szavazatunkkal kiálljunk a számunkra legfontosabb értékekért! Nemzet | Család | Biztonság Ha még nem tette meg, menjen el szavazni!
️ Budakörnyéke is előre akar menni, nem hátra! Minden közösségre, minden emberre szükség van! 🟠 Ha a béke mellett állsz, szavazz a Fideszre! #menczertamas #FideszKDNP #valasztas2022 #pest02…