A mai választás tétje:
kimarad vagy belesodródik Magyarország a háborúba.
Mi a béke pártján állunk.
Csak a Fidesz!
Mi már szavaztunk!
️
Szavazzatok Ti is, számítok rátok!🟠
#menczertamas
#FideszKDNP
#valasztas2022
#pest02
#hajrabudakornyeke
Mi már szavaztunk!
️
Szavazzatok Ti is, számítok rátok!🟠
#menczertamas
#FideszKDNP
#valasztas2022
#pest02
#hajrabudakornyeke
A mai választás tétje:
kimarad vagy belesodródik Magyarország a háborúba.
Mi a béke pártján állunk.
Csak a Fidesz!
Mi már szavaztunk
Mindenki jöjjön el, akinek fontos Magyarország békéje és biztonsága!
Ő “apáékra szavaz”, apáék pedig az ő boldog és biztonságos jövőjére.
Szavazz a magyar családokért!
2 x Fidesz-KDNP
4 x nem
...mindnyájunknak el kell menni!
Éljen a magyar szabadság!
Éljen a haza!
A családok védelmében ma 4xNEM a népszavazáson.

Soha nem volt még ekkora a tét. Ma kell tennünk Magyarország biztonságáért! Ma kell megvédenünk az eredményeinket! Ma kell kiállnunk Magyarországért! 


Őrizzük meg Magyarországot magyar országnak!
Hozz magaddal még egy embert! 2X Fidesz!
Küldd tovább!
Szavazzon Ön is Hoppál Péterre! 
Béke és biztonság és körzetünk töretlen fejlődése a tét!