Orbán Viktor, miniszterelnök úrral Tarpán és Beregsurányban kezdtük a mai napot. Minden segítségre szükség van, semmilyen adomány nem megy kárba, és egyetlen bajba jutott ember sem maradt segítség…
Mi békét akarunk
️Az ukrajnai helyzetről beszéltem a Települési Önkormányzatok Országos Szövetsége által szervezett "Polgármesternők a Családokért" nyitó konferencián.
/posztok.hu


Képviselő Úr bizonyította elhivatottságát és rátermettségét, hiszen a Kertváros és Alsórákos az elmúlt években folyamatosan…


Nagyon köszönöm!!! 
Előre menjünk, ne hátra! 




