Aki békét akar, velünk tart! 
Kedden újabb nyílt fórumot tartok Tinnyén.
Találkozzunk 18 órakor a Kossuth Lajos Művelődési Házban.
Mindenkit szeretettel várok!
Aki békét akar, velünk tart! 
Németország 2025
️
️10 ezer szír bevándorló tüntetett a németországi Essen belvárosában a szír diktátor, Bassár el-Aszad bukásának egy éves évfordulóján.
A rendőrök 2500 tüntetőre számítottak, végül…
Advent második vasárnapja: hit és remény lángja ég.

Kecskemét velünk tart! Köszönjük!


Felkészül: Mohács!
A család az első, a család érték, és létkérdés a nemzet jövője szempontjából. Mi nem hagyjuk, hogy tönkre tegyék a gyerekeink jövőjét!
Öreg verda, nem vén verda
Advent második vasárnapján a dávodiakkal közösen gyújtottuk meg a Remény gyertyáját.🙏
Békés, meghitt készülődést kívánok mindenkinek!
Advent második vasárnapján a remény gyertyáját gyújtottuk meg Bátmonostoron.
Szép Adventet, békés ünnepi várakozást kívánok mindenkinek!
Kagyló
és rák
– mennyei vacsora! 
️Ma még kitölthető a Nemzeti Konzultáció
️
Nyilvánosságra került a budai zsúrpubiék brutális megszorító csomagja, így még nagyobb a Nemzeti Konzultáció tétje.