Szombat, meló van. Ez még Budakeszi, de irány Győr, a háborúellenes gyűlés, aztán Budapest, a Fidelitas kongresszusa. Egyre jobban nézünk ki! Mire a balliberális független-objektív sajtóhoz érek Győrbe, én is felébredek.
Teleki Pál emlékére avattunk padot Lakiteleken, a Hungarikum Ligetben, ahol elmondtam: amíg Telekinek nem lesz szobra Budapesten, addig a magyar történelemtudomány újjászületése még nem teljes!
Az oroszok Kijevet lövik, az ukránok a Fekete-tenger orosz partvidékét. A németek bevezették a sorkatonaságot. Brüsszelben újabb szankciókkal dobálóznak. Einstandolnák…
A nemzetközi cirkuszművészet megújításának, újragondolásának egyik központja Budapest! Az Igyunk egy kávét!️ következő vendége a Fővárosi Nagycirkusz igazgatója, a Jászai Mari-díjas és érdemes művész,…