A Jászberényi Szent Erzsébet Kórház fejlesztése számomra prioritás
Döntöttek.
Marad Weber kezében a póráz, a nyakörv meg Péteren.
Weber újra megvédte Pétert.
Milyen meglepő…
Nem függesztették fel a mentelmi jogát.
Weber továbbra is fogja neki. A kezét.
Weberék érvelése szóról szóra ugyanaz, amit Magyar Péter is mondani szokott.
Ez nem jogi, ez politikai ügy.
A telefonlopás.
Ez szégyen.
Weberék már a látszatra sem adnak.
Mindenki tudja, mindenki látta, hogy Magyar Péter berúgott, balhézott, és telefont lopott.
Mindenki látta.
De Magyar Péternek a következményeket nem kell vállalnia. Hála Webernek.
Weber minden eszközzel védi Magyar Pétert.
Persze, hogy védi, hiszen az ő bábfigurája.
El is mondta. Ezzel a Magyar Péter nevű bábfigurával akarom leváltani Orbán Viktort.
Mert Orbán Viktor útban van.
Orbán Viktor nemet mond a bevándorlásra, a genderre, a háborúra és Ukrajna uniós tagságára is.
Ezért kell Webernek valaki más.
Magyar Péter pedig Weber számára kiváló alany, hiszen folyamatosan botrányok vannak körülötte, és a telefonlopás valamint a mentelmi joga miatt tökéletesen irányítható, mindent végrehajt.
Weber kezében a póráz, a nyakörv meg Péteren.
Ha látni akarsz egy fogott, irányított embert, nézz Magyar Péterre.
Weber diktál, Péter végrehajt.
Weber parancsára a Tisza kék-sárgát húz az Európai Parlamentben.
A Tisza lemondana „csak egy pici szuverenitásról.”
A Tisza támogatja Ukrajna uniós tagságát, 58 százalék, emlékszünk.
A Tisza bevezetné a Tisza-adót, és a te pénzedből kedvezne a bankoknak, a multiknak és az energiacégeknek.
Weber színjátéka folytatódik, ő irányít, a bábfigura pedig előad.
De a befejezés a miénk lesz.
A magyarok mindig elkergették azokat, akik külföldi érdekeket szolgáltak ki.
Most is így lesz.
Áprilisban Magyar Péter és a Tisza Párt oda kerül, ahová való, derék szellemi elődei, az SZDSZ és a Momentum mellé, a magyar politikatörténet szemétdombjára.
Vége van!
Oszd meg, hadd idegeskedjen a bábfigura!
/posztok.hu



