A mértéktartásról...
Holnap (is) ünnepeljük az édesanyákat
️
A mi stratégiai célunk az, hogy aki gyermeket vállal, az anyagilag ne járjon rosszabbul ahhoz képest, aki nem vállal.
Ezért kapnak lépésről lépésre adómentességet az édesanyák.
És a családi adókedvezményt is megduplázzuk.
/posztok.hu
️
130 milliós kormányzati…




Ilyenek Leopárdjaink a terepen: