Az éjjel soha nem érhet véget,
Varázsoltatok kapuba négyet!
️
Szív, bátorság és nagy alázat!
Büszkék vagyunk rátok! 
Az éjjel soha nem érhet véget,
Varázsoltatok kapuba négyet!
️
Kapitány, ó, Kapitányom!
💪
Magyar csapat, magyar szív!
️
Hát mi megy itt? 

Ezzel meg Fajkasházi Teddy tapétázza ki a lakását!
Az éjjel soha nem érhet véget! Anglia-Magyarország 0:4!
A globalista propagandistáktól is kérdezném, akik kussolnak az eredmény után:
Ennyi!








Ehhez nem kell kommentár: oda-vissza legyőztük az angol válogatottat! 


Részletek itt: https://bit.ly/AngliaMagyarorszagNL22
Így járnak, akik nem tisztelik a magyar himnuszt!
SZÉP VOLT, FIÚK!
Most büszkévé tettetek 10 millió magyart!
ILYEN VAN?!

0-4…
Hagyjuk már abba, hát megöltük őket!