Érdekes megfigyelni, hogy a baloldaliak mennyire szégyellik Márki-Zay Pétert. Ha megkérdezed tőlük, hogy kire szavaznak, akkor titkolóznak és látszik rajtuk, hogy kellemetlenül érzik magukat a…
Életünk egyik legfontosabb döntése előtt állunk. A tét még sosem volt ilyen nagy: háború vagy béke, építkezés vagy rombolás.
Menjünk és mondjuk hát el mindenkinek, milyen óriási a tét. Mondjuk el, hogy a baloldal veszélyes. Aki a békére és a biztonságra szavaz az a nemzeti kormányra szavaz.
/posztok.hu

️



️HATVANNYOLCBAN EZEN A NAPON INDULT AZ ELSŐ ROHAMMENTŐ



A MINDEN képviselőt érintő fizetésemelésről szóló hírt Kövér Lászlóval ábrázolja
Ennél jobb illusztráció nem is kell a népszavazás tétjéről: EZT SZERETNÉ AZ ELLENZÉK MAGYARORSZÁGON.
Rövid képelemzésünk a Labrisz-egyesület kiadványának fotóiról: