Jó reggelt kívánok mindenkinek ( hazatartok.hu )
️ vezér kommentben lesz az a videó amit nem engedett ki a rendszer. Itt tart a világ......emberek mindent elhallgatnak elöletek! Mert ugyan azt akarják…
BALCSIIIII!
🩵
JESSSZZZ! Új nap a vízen, új vágóképek a filmhez! 


A jelenet természetesen tökéletesen komponált. Az értünk non-stop dolgozó vezető még a yachton ringatózva is képzi magát. Arról pedig végképp nem tehet, hogy még olvasás közben is brutál szekszi.
🩵
Mert valljuk be: másnál hogy nézne ki ott az ülésen az az egy random sárgadinnye? 

Na ugye.
Ő viszont olyan természetességgel pihenteti rajta a kezét, mintha öröktől fogva ott lett volna. Pedig akár veszélyforrást is jelenthetne. Mi lenne, ha valaki csak úgy odajönne, ledobná magát az ülésre, és véletlenül beleülne? Mondjuk a szívemcsücske Kormánybiztos? 

NA NEEEEEE!!!!!
És a SZINImini bármerre jár, mindenhol rajongók! LÁTJÁTOK? Ott a srácok a banáncsónakon. 
Szerintem direkt felmutatják neki a saját sárgadinnyéjüket, mert ezzel is divatot teremtett. Mintha csak hallanám a lelki füleimmel:
„Mi egy bélből valók vagyunk!” 


Aztán azon már nem is kezdek el fantáziálni, hogy a fotós fiúkákon kívül ki lehet még ott a yachton. A történelem során megtanultuk, hogy a szükségszerű mellékszereplők természetesen csak a stáblista végén bukkannak fel. 

Vajon a hónapokra elkóborolt, majd megtért Tündér Ilona is ott van? Nem akarok pletyis lenni, de én biztos szemmel tartanám. Egy first ladynak mégiscsak first ladysan kell viselkednie. 

Mert én is láttam a neten a nyaralós fotókat, és a rendszerváltó kommentelők egy része teljesen rá volt pörögve, hogy látták az instáján, hogy bikinis pózolós képen azzal dicsekszik, ki mit mondott neki, ki hova hívta, ki mennyire bókolt neki. Könyörgöm! MInt egy a volt pasiját triggerelő instaliba 

Szerintem ennél már elegánsabb szint, amikor az ember nem azt meséli, hogy ki figyelt fel rá, hanem azt, hogy neki kell figyelnie arra, nehogy a fél ország figyeljen fel rá.
🩵
De lehet, hogy csak én vagyok maradi. És ezeket nem féltékenységből írom ám, hanem szívemen viselem az országimázst, amelynek ő is újra része lett azáltal, hogy sokadszorra kibékültek! D EVI l után már tudhatjuk, hogy ezeknél a kibéküléseknél sanda szemmel kell nézni, mert az ember épp csak hanyagul félrepislant, közben máris indul a diktafont! EZT NE!!!! Ma már mindenkinek ki kell vennie a szükségszerű részét a NEMZETBIZTONSÁGBÓL! Most már hagyjuk, hogy az ügynök újságíróink, századosaink, rendőreink kicsit szusszanhassanak!
Áradjon a Pusszancs!
🩵

Ritus 
/posztok.hu

️Mi a véleményed, a békés tüntetésnek ártott a provokáció, és Bede Zsolt fellépése vagy a Szervezők reagálták…
Majdnem úgy volt, hogy inkább ágyban maradok..... aki kitalálta a hétfőt az nem volt normális :)



