A Gyurcsány-kormány 2005-ben elkótyavetyélte ezt a nemzeti kincset, hiszen az állam számára rendkívül előnytelen vagyonkezelési szerződést kötött – emlékeztetett a Nemzetgazdasági Minisztérium.

A Gyurcsány-kormány 2005-ben elkótyavetyélte ezt a nemzeti kincset, hiszen az állam számára rendkívül előnytelen vagyonkezelési szerződést kötött – emlékeztetett a Nemzetgazdasági Minisztérium.

#Mandiner #belföld #reptér #visszavásárlás #többségi #tulajdon

Ma nemcsak repterünk lett újra, de egy fantasztikus új híddal is gazdagodott az ország és úgy néz ki, hogy a világ egyik legnagyobb földgázmezőjében is részesedést vásárol hazánk.
Kell a fenének a…

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye