Az orosz Kül- és Védelempolitikai Tanács elnökségének tagja felhívta a figyelmet arra, hogy a jövőben együtt kell majd működnie Oroszországnak és az Európai Uniónak, a magyar kormány pedig más modellt választott, mint a brüsszeli vagy a berlini politikusok.
„Magyarország részéről pragmatizmust és a nemzeti érdekek védelmét látjuk, míg Németország azt bizonyítja, mennyire gerinctelen.”
/posztok.hu


️




