Szívesen mondanám, hogy a mi miniszterelnökünk hétről hétre előáll valami hungaro-, vagy még inkább orbanoblablával, de nem akarok tiszteletlen lenni.
„Szívesen mondanám, hogy a mi miniszterelnökünk hétről hétre előáll valami hungaro-, vagy még inkább orbanoblablával, de nem akarok tiszteletlen lenni” – írja Németh Péter a Hírklikken. #Mandiner#vélemény#Orbán