És most, a végjátéknál, most látszik csak igazán, hogyan farag a jólét és az unalom az emberből nem embert, hogyan válik a szabadság önmaga torz, undorító paródiájává.
Az én generációm minden illúziója a Nyugat volt. Lassan 35 éve a rendszerváltásnak, és minden illúzió oda. Vége van – írta Bayer Zsolt Hivatalos oldala .