Az orosz fegyveres erők május 19. és 21. között elgyakorolják a nukleáris erők felkészítését és bevetését agresszió fenyegetése esetén – jelentette be az orosz védelmi minisztérium.
Görgess tovább!
A hanta a múlté? Egy komplett kontinenst letarolt már a Bundibugyo törzsből kiinduló járvány
Szerencsétlen hardcore tiszások nagyon vergődnek; sehol egy tizedelés, a Kossuth téren sem állnak vérpadok, az egyszem Balásy Gyulán kívül senki nem ajánlotta fel…
Magyar Péterék máris rászabadították a génkezelt ukrán gabonát a magyar piacra Május 13-ával hatályukat vesztették a veszélyhelyzeti rendeletek, köztük az is, amely tiltotta az ukrán agrártermékek…