John Aldridge szerint a klubvezetésnek mindenáron meg kellene tartania a magyar világklasszist. Az ír csatárlegenda nemrég még kritizálta Szoboszlai Dominiket, most viszont többedmagával már ő is benne látja a Vörösök leendő csapatkapitányát. #mandiner
/posztok.hu






