A baloldali szakember a Kátai-Németh Vilmos vezette Szociális és Családügyi Minisztériumban kezdené meg munkáját. A HVG röviden kérdezte Gyurkót, aki ugyan nem erősítette meg a sajtóértesülést, de többszöri visszakérdezésre sem cáfolta azt. #mandiner
/posztok.hu







️