Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére – írta szerdai Facebook-bejegyzésében Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterjelölt. Hozzátette: Lázár János leköszönő építési és közlekedési miniszterrel megkezdték az átadás-átvétel előkészítését. #mandiner
/posztok.hu







A Fidesz felemelkedését az 1990-es évek végétől jelentő középosztály elvesztéséről, a polgári értékek leértékeléséről beszélt a kormánypártok választási vereségével összefüggésben Navracsics Tibor…