Nógrádban a jég az úr, a hőmérő higanyszála -15 fok alá zuhant. Miközben a kristálycsilláros irodák gőgje mögé bújt brüsszeli bürokraták a gázárakon lamentálnak, a magyar kormány ötezer köbméter fát…
Rekordfagy és rendkívüli kormányzati mentőöv! Orbán Viktor bejelentette a januári rezsistopot, így az állam átvállalja a családoktól az extrém hideg miatti többletköltségeket. Míg Brüsszelben a…