A bécsi vezetőedző lapunknak elárulta, a győri ETO FC bombagólt szerző szerb játékosa, Zeljko Gavric miért csak epizódszerepet kapott nála a Ferencvárosban négy évvel ezelőtt. Borbély Balázs közben ígéretet tett a bécsi visszavágóra. Edzői értékelések. 
/posztok.hu







