Vajon miért szólnak bele bölcsészek Falus András dolgába, amikor ő mint akadémikus épp megállapítaná, hogy az ember nem csak nő vagy férfi, mint az az alaptörvényben áll?
Vajon miért szólnak bele bölcsészek Falus András dolgába, amikor ő mint akadémikus épp megállapítaná, hogy az ember nem csak nő vagy férfi, mint az az alaptörvényben áll?
Szilvay Gergely írása
/posztok.hu








