A Ferencváros korábbi legendája, Böde Dániel szombaton a 19. idényében az 500. NB I-es bajnokiján lépett pályára a Paks színeiben a Puskás Akadémia elleni rangadón – góllal ünnepelt. A mérkőzés után pedig elárulta, lesz-e 20. idénye a magyar élvonalban!
Böde Dániel szombaton a 19. idényében az 500. NB I-es bajnokiján lépett pályára a Paks színeiben a Puskás Akadémia elleni rangadón – góllal ünnepelt. A mérkőzés után pedig elárulta, lesz-e 20. idénye a magyar élvonalban! 
/posztok.hu








