A lengyelek is kezdik unni a folytonos…
„Éleslátás” Varsóból.
Különmegállapodástól tart Kijev.
Miért jó a kapcsolatunk Szerbiával? #magyarország #szerbia #kisebbség #kószálóladikpisztoly #ambrózyáron #kertészdávid #takácsáron
Megemelné az óbudai önkormányzat…
Hatalmas elismerés! 
