Feltörte a malacperselyt a címvédő Manchester City, az éjfélkor zárult idei első átigazolási időszak tíz legdrágább játékosa közül négyet is Guardiola együttese szerződtetett.
Feltörte a malacperselyt a címvédő Manchester City, az éjfélkor zárult idei első átigazolási időszak tíz legdrágább játékosa közül négyet is Guardiola együttese szerződtetett.