„Oroszország agresszor. Igen! De csak ha az elmúlt húsz évet nézem, hányszor volt agresszor Franciaország, Nagy-Britannia és az USA?” – tette fel a kérdést a biztonságpolitikai szakértő.
„Oroszország agresszor. Igen! De csak ha az elmúlt húsz évet nézem, hányszor volt agresszor Franciaország, Nagy-Britannia és az USA?” – tette fel a kérdést Nógrádi György.