Még csak hétfő van, de már szerelembe estünk.
A Karácsonyék által 2019-ben életre hívott testület „komolyságát” jelzi, hogy a legutóbbi ülésre egyetlen meghívott sem ment el, és több mint fél órás csúszás után csak tíz percig üléseztek.
A Karácsonyék által 2019-ben életre hívott testület „komolyságát” jelzi, hogy a legutóbbi ülésre egyetlen meghívott sem ment el, és több mint fél órás csúszás után csak tíz percig üléseztek.
#Mandiner #Budapest #Főváros #baloldal #vizsgálóbizottság #korrupció
/posztok.hu







