15 és 17 óra között az Erzsébet híd, illetve a Rákóczi út-Kossuth Lajos utca-Szabad sajtó…
A miniszter bejelentette, hogy nem lesz önálló egészségügyi minisztérium.
#Mandiner #GulyásGergely #Kormányinfó #vészhelyzet #egészségügy #árstop #háború
A választás óta a…
Munkája a magyar lakosság egészségének…
A kormányfő…
Az Azovsztal…