„Nagyon remélem, hogy az európaiak meg fogják tudni különböztetni az orosz kormányt az orosz emberektől”. Hazánkban élő civil orosz nőt kérdeztünk a háborúról és annak orosz emberekre gyakorolt hatásáról.
„Nagyon remélem, hogy az európaiak meg fogják tudni különböztetni az orosz kormányt az orosz emberektől”. Hazánkban élő civil orosz nőt kérdeztünk a háborúról és annak orosz emberekre gyakorolt hatásáról.👇❗️
/posztok.hu







