Lemondott Eva Kristin Hansen, a parlament elnöke, mert feltételezhetően jogtalanul…
Sosem hittem a függetlenségben
A történelmet a győztesek írják, az a dolgunk, hogy a 21. században a konzervatívok legyenek a győztesek, s mi, magyarok is közöttük legyünk – mondja L. Simon László, aki tíz év politizálás után a Magyar Nemzeti Múzeum élén tért vissza a kulturális életbe.
A volt országgyűlési képviselőt identitáspolitikáról,szekértáborokról és Demeter Szilárd nagy port felverő kijelentéséről is kérdeztük a Mandiner legújabb számában.
Keresse lapunkat az újságárusoknál vagy fizessen elő online:
: Földházi Árpád
Lemondott Eva Kristin Hansen, a parlament elnöke, mert feltételezhetően jogtalanul…
A hattagú Tanács elnöke Biró Marcell.
Origo Itthon #OrigoItthon #OrigoHírek #KoncessziósTanács
A vezetőség az MLSZ Biztonsági Szabályzatára hivatkozva döntött az eltérő pályarendszabály megalkotása mellett.
️🟢