Elszoktunk a teli stadionoktól, nem is hallottuk egymást – mondta a franciák gólszerzője, Antoine Griezmann.
A francia szövetségi kapitány így értékelt: „Alkalmazkodnunk kellett a hőséghez pszichésen is, és ez hatással volt a teljesítményünkre, jobban, mint az ellenfelünknek.”