A magyar felnőtt lakosság 54 százaléka elégedett a kormány koronavírus-járvány idején hozott egészségügyi döntéseivel – derül ki az Alapjogokért Központ legújabb közvélemény-kutatásából.
A kormánnyal szemben kritikus válaszadók 20 százaléka is elégedett volt az intézkedésekkel.
Borzasztó ez az alpári stílus, amit az ellenzék megenged magának a Parlamentben! Jakab Péter, Gyurcsány Ferenc, Tordai Bence és Szabó Tímea is vállalhatatlan kijelentéseket…